Hydraulik Targówek Warszawa

Drobne oraz poważniejsze usługi hydrauliczne

Nastawiamy się w szczególności na prace wykonywane u Państwa w domach.Montaż ,umywalek wanien toalet,bidetów,brodzików, kabin prysznicowych,grzejników itp. oraz instalacji cw,zw,co i kanalizacyjnej pcv. Zajmujemy się również usuwaniem wszelkich awarii hydraulicznych tj: wymiana zaworu wymiana wężyka naprawa lub wymiana kranu montaż wodomierza naprawa pękniętej rury naprawa spłuczki montaż pralki montaż zmywarki wymiana pionu kanalizacyjnego wymiana pionu wodnego oraz wiele innych.

Naprawa i montaż spłuczek podtynkowych

Pogwarancyjny serwis spłuczek podtynkowych i toalet podwieszanych.Naprawiamy i montujemy wszelkiego rodzaju spłuczki podtynkowe typu „Geberit”. Naprawa spłuczek podtynkowych wymaga specjalistycznych umiejętności i doświadczenia. Samodzielnie pruby naprawy tego typu urządzeń często kończą sie dokupywaniem drogich części zamiennych a nawet w skrajnych przypadkach , wymianą całego kompletu stelarza. W przypadku awarii spłuczki podtynkowej radzę wezwać fachowca, a nawet w wyborze fachowca zalecam nie brać pierwszego leprzego z uwagi na to iż nie każdy specjalizuje się w tego typu usterkach.

Pogotowie Hydrauliczne Warszawa

Pomożemy Państwu z takimi problemami jak przepchanie czy udrożnienie kanalizacji w Warszawie. Nasze pogotowie hydrauliczne działa 24h. Podejmujemy się każdego zlecenia związanego z hydrauliką uruchomieniem podłączeniem czy montażem instalacji sanitarnych. W wachlarzu naszych usług znajduje się również montaż kabin prysznicowych, biały montaż, instalacje łazienkowe czy kuchenne. Jeśli przytrafiła Ci się awaria związana z hydrauliką i potrzebujesz pomocy nie mogłeś trafić lepiej. Wystarczy jeden telefon a pogotowie hydrauliczne Warszawa profesjonalnie zajmie się Twoją awarią i usunie ją jak najszybciej.

Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa

Nasze Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa zajmuję się udrażnianiem i naprawą urządzeń i instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej. Znaczy to że pomożemy państwu przy udrożnieniu toalety,zlewu,wanny brodzika itp. i odchądzącej od tych urządzeń instalacji kanalizacyjnej.
Wspólpracujemy z Pogotowiem Kanalizacyjnym które zajmuję się instalacją zewnętrzną do 250 mm. Posiadają profesjonalny sprzęt do udrażniania tj. mechaniczne spiralę, lub cisnieniowe "Wuko" Mają Państwo problem z zapchaną kanalizacją? Proszę dzwonić !